English
sjöfrakt Lennart Ekeroth
Styrelseordförande
Tel: 031-64 70 40
E-mail: lennart.ekeroth@seacon.se
sjöfrakt Patrik Ekeroth
VD
Tel: 031-64 70 47
E-mail: patrik.ekeroth@seacon.se
Bild kommer Joakim Christensson
Affärsutvecklare
Tel: 031-64 70 45
E-mail: Joakim Christensson
sjöfrakt Ann-Christin Backman
Ekonomichef
Tel: 031-64 70 42
E-mail: ann-christin.backman@seacon.se
sjöfrakt Caroline Ekeroth
Mammaledig
bild kommer Simon Jansson
Kundservice / import & export
Tel: 031-64 70 41
E-Mail: simon.jansson@seacon.se
sjöfrakt
Monica Karlsson
Kundservice / import & export
Tel: 031-64 70 43
E-mail: monica.karlsson@seacon.se
Bild kommer Jenny Westlin
Kundservice / import & export
Tel: 031-64 70 49
E-mail: jenny.westlin@seacon.se
Bild kommer August Fast
Kundservice / import & export
Tel: 031-64 70 46
E-mail: august.fast@seacon.se

Adress:
Kontrabasgatan 7
421 50 Västra Frölunda
Telefon:
031-54 39 00
Fax:
031-53 22 25